فوتبال ایران

گالری عکس تیمها و مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران

گزارش تصویری بازیها و مسابقات فوتبال ایران، تصاویر حاشیه بازیها و مسابقات فوتبال، لیگ برتر فوتبال ایران، عکس بازیکنان تیم پرسپولیس، عکس بازیکنان تیم اسقلال، تیم سپاهان، استقلال اهواز، ابومسلم، فجر سپاسی، برق شیراز ، فولاد اهواز، ملوان بندر انزلی، مس کرمان، پاس، پیکان، راه آهن، صبا باتری، سایپا، ذوب آهن، پگاه، صنعت نفت، شیرین فراز، فجر سپاسی و پاس در پایگاه تخصصی فوتبال بردوباخت.

جدول لیگ برتر فوتبال ایران

اطلاعات جدول لیگ برتر ، دربی، داربی، نتایج بازیهای لیگ، عکس مسابقات فوتبال، عکس مسابقه پرسپولیس استقلال در برد و باخت.
برای بحث و تبادل نظر با ديگران اينجا کليک کنيد
گروه عکس: پرسپولیس و استقلال

عزیز محمدی: حرف من یکی است، ساعت بازی استقلال تغییر پیدا نمی کند

دوشنبه ۱۶ شهریور   |   دفعات بازديد عکس: ۲۵۴۰

آلبوم عکس ارسال مطلب
عزیز محمدی: حرف من یکی است، ساعت بازی استقلال تغییر پیدا نمی کند

جلسه می گذارند، راه ها را بررسی می کنند اما نمی توانند ساعت بازی را تغییر دهند. چاره ای هم نیست. در نهایت بازی استقلال و سایپا باید در همان ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه انجام گیرد. ساعتی که انگار مخالف زیادی دارد اما سرجایش باقی است. در این خصوص سراغ عزیزمحمدی را گرفتیم که رئیس سازمان لیگ طی گفت و گویی با ابرارورزشی همه چیز را در این رابطه توضیح داد.
• برای تغییر ساعت بازی استقلال و سایپا جلسه گذاشته بودید. نتیجه چه شد؟
- قرار نیست اصلاً ساعت بازی تغییر کند. بازی در همان ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه انجام می گیرد.
• اما گفته می شود این بازی با۲۴ ساعت تاخیر انجام می گیرد؟
- نه ما به هیچ وجه نمی توانیم بازی را در شب قدر برگزار کنیم. سه شنبه شب قدر است و اصلاً این امکان وجود ندارد که بازی با ۲۴ ساعت تاخیربرگزار شود.
• امکان تغییر ساعت بازی اصلاً وجود ندارد؟
- حرف ما یکی است. بازی در همان ساعتی که اعلام کردیم برگزار می شود و اصلاً تغییر زمان آن امکان پذیر نیست.
• باشگاه استقلال طی مکاتباتی که با شما داشت خواستار تغییر ساعت بازی شده بود.
- آنها به ما نامه نوشتند و گفتند ساعت بازی را تغییر دهید. ما هم طی نامه ای به باشگاه استقلال پاسخ آنها را دادیم و گفتیم امکان تغییر ساعت بازی وجود ندارد.
• گویا استقلالی ها مدعی شدند هر حادثه و اتفاقی که پس از بازی انجام گرفت را خود سازمان باید جوابگو باشد. درست است؟
- من ترجیح می دهم در این مورد هیچ حرفی نزنم. در این خصوص صحبت نکنیم خیلی بهتر است.
• صحبت از این شده بود که شورای تامین با برگزاری بازی در این ساعت مخالفت کرده بود.
- اگر مخالفت کرده بودند که نمی توانستیم این بازی را برگزار کنیم. شورای تامین با انجام بازی در این ساعت مخالفتی نداشت تا بر این اساس بازی در ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه انجام بگیرد.
• چرا امکان تغییر ساعت بازی وجود نداشت؟
- ما تمام بررسی های لازم را کردیم و دیدیم که اصلاً نمی شود زمان این بازی را تغییر داد. هواداران استقلال دوست دارند بازی تیمشان را به صورت زنده ببینند. بنابراین باید این دیدار هم پخش مستقیم می شد. اگر بازی را در روز یکشنبه می انداختیم ملی پوشان ۲ تیم نمی توانستند برای تیمشان به میدان بروند. تیم ملی شنبه شب برمی گردد و بازیکنان ملی پوش در فاصله ای کم نمی توانستند در اختیار تیمشان باشند. سه شنبه هم مصادف با شب قدر بود و به همین دلیل نمی شد بازی با تاخیر برگزار شود. ما قبول داریم که ضعف هایی داریم اما چاره ای نداشتیم تا در نهایت زمان بازی را در این ساعت بیندازیم.
• پس با این حساب بازی استقلال و سایپا در ساعت ۲۲ و ۳۰ انجام می گیرد؟
- مثل اینکه شما روزنامه ها خیلی دوست دارید ساعت این بازی تغییر کند اما مطمئن باشید آنهایی که در خانه نشسته اند هیچ مشکلی برای تماشای این بازی ندارند. با این حال اگر راهی برای تغییر ساعت بازی بود حتماً آن را عوض می کردیم. چاره ای جز برگزاری بازی در این ساعت نداشتیم.