فوتبال ایران

گالری عکس تیمها و مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران

گزارش تصویری بازیها و مسابقات فوتبال ایران، تصاویر حاشیه بازیها و مسابقات فوتبال، لیگ برتر فوتبال ایران، عکس بازیکنان تیم پرسپولیس، عکس بازیکنان تیم اسقلال، تیم سپاهان، استقلال اهواز، ابومسلم، فجر سپاسی، برق شیراز ، فولاد اهواز، ملوان بندر انزلی، مس کرمان، پاس، پیکان، راه آهن، صبا باتری، سایپا، ذوب آهن، پگاه، صنعت نفت، شیرین فراز، فجر سپاسی و پاس در پایگاه تخصصی فوتبال بردوباخت.

جدول لیگ برتر فوتبال ایران

اطلاعات جدول لیگ برتر ، دربی، داربی، نتایج بازیهای لیگ، عکس مسابقات فوتبال، عکس مسابقه پرسپولیس استقلال در برد و باخت.
برای بحث و تبادل نظر با ديگران اينجا کليک کنيد
گروه عکس: پرسپولیس و استقلال

خردبین: مجبور شدیم با دو مارک مختلف به زمین برویم !

یکشنبه ۲۵ مرداد   |   دفعات بازديد عکس: ۲۵۵۰

آلبوم عکس ارسال مطلب
خردبین: مجبور شدیم با دو مارک مختلف به زمین برویم !


دعوایی در کار نبود، فقط شیث به بادامکی اعتراض کرد
خردبین: مجبور شدیم با دو مارک مختلف به زمین برویم !
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس خبر درگیری شیث رضایی و حسین بادامکی در جریان دیدار این تیم با استقلال اهواز را تکذیب کرد و گفت: نمی دانم منظو راز دعوا چیست اما اگر اعتراض طبیعی دو بازیکن در طول مسابقه را دعوا تلقی می کنند پس در تمام مسابقات لیگ دعوا وجود دارد.
محمود خردبین سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس به خبرنگار ورزشی برنا گفت: من هم خبر درگیری شیث و بادامکی را شنیده ام اما چنین موضوعی را با چشمان خودم ندیدم و اینکه گفته می شود من به این دو بازیکن اولتیماتوم داده ام صحت ندارد.
نمی دانم منظور آقایان از دعوا چیست اما اگر اعتراض دو بازیکن در طول مسابقه که امری طبیعی است را دعوا می نامند پس باید بگوییم در تمام مسابقات لیگ دعوا وجود دارد.
بنده فقط در یک صحنه دیدم که بادامکی به شیث پاس نداد و این بازیکن هم به او اعتراض کرد.
خردبین درباره جلسه اخیر انصاریفرد و کرانچار و اولتیماتوم این مدیر به مربی کروات گفت: در جلسه مذکور آقای انصاریفرد نارضایتی خود را اعلام کرد و از سرمربی تیم دلیل نمایش ضعیف تیم در مقابل استقلال اهواز را پرسید که سرمربی هم دلایلی را مطرح کرد که یکی از آنها بحث خستگی نفرات ملی پوشمان بود.
سرپرست پرسپولیس درباره استفاده بازیکنان از پیراهن و شورت ورزشی با دو مارک متفاوت دردیدار مقابل استقلال اهواز گفت: قرار بود پیراهن و شورت تیم همان البسه تولیدی حصاری باشد اما چون شورت های این تولیدی تنگ بود مجبور شدیم با پیراهن حصاری و شورت آل اسپورت به میدان برویم.
خردبین درباره اسپانسر این تیم گفت:
هنوز اسپانسرمان به صورت رسمی مشخص نشده است اما مذاکرات با "محجوب" همچنان ادامه دارد.
وی در انتها به دلیل عدم حضور ملامحمد در تمرینات دو روز اخیر پرسپولیس اشاره کرد و گفت: این بازیکن با ما قرارداد دارد و از هر نظر مورد تایید قرار گرفته است اما فدراسیون فوتبال از ماخواسته قبل از حضور وی در تمرینات تست پزشکی صورت بگیرد.